Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Ludzā aizturēts no īslaicīgās aizturēšanas vietas pastaigu laukuma aizbēgušais vīrietis
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Ludzā aizturēts no īslaicīgās aizturēšanas vietas pastaigu laukuma aizbēgušais vīrietis

  Daugavpils, 9.okt., LETA. No Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes īslaicīgās aizturēšanas vietas pastaigu laukuma Rēzeknē aizbēgušais 1985.gadā dzimušais vīrietis, kurš tiek turēts aizdomās par mantiska rakstura noziegumiem, aizturēts Ludzā, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ksenija Belova.

  Par vairāku zādzību izdarīšanu no veikaliem, vairāk nekā 10 epizodes, turamais vīrietis no īslaicīgās aizturēšanas vietas pastaigu laukuma aizbēga 7.oktobrī ap plkst.12.

  Vakar VP Latgales reģiona pārvaldes likumsargi ieguva informācija, ka meklētā persona, iespējams, atrodas Ludzā. Informācijas pārbaudei tika veikti operatīvas meklēšanas pasākumi, kuru rezultātā Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki vīrieti šodien aizturēja.

  Pašlaik vīrietim draud kriminālatbildība par bēgšana no īslaicīgās aizturēšanas vietas. Pēc Krimināllikuma 310.panta 1.daļas, par bēgšanu no īslaicīgās aizturēšanas vai ieslodzījuma vietas - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

  Valsts policija pateicas iedzīvotājiem, kuri sniedza atbalstu personas meklēšanā.

  • Publicēta: 11.10.2017 12:45
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma