Mančestras "City" uzvar Braitonā un turpina ķert rokā "Arsenal"
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
    Ziņas

Braitona (Lielbritānija), 25.apr., LETA. Mančestras "City" komanda ceturtdien Anglijas futbola premjerlīgas spēlē viesos ar rezultātu 4:0 (3:0) sagrāva Braitonas un Havas "Albion", turpinot ķert rokā turnīra līdervienību Londonas "Arsenal".

Londonieši šobrīd ir viena punkta attālumā, taču "City" komandai ir viena spēle rezervē.

Mančestras futbolisti vadībā izvirzījās 17.minūtē, kad pēc Kaila Volkera centrējuma Kevins de Breine slaidā lēcienā ar galvu sita bumbu vārtos. Beļģu pussargs premjerlīgā guva savus pirmos vārtus ar galvu.

26.minūtē pēc Fila Foudena izpildītā soda sitiena bumba rikošetā no "sieniņas" mainīja lidojuma virzienu un nonāca mērķī - 2:0. Astoņas minūtes vēlāk mājinieki ļoti neveikli nospēlēja soda laukumā, kā rezultātā bumba nonāca pie Foudena, angļu pussargam panākot jau ievērojamu pārsvaru.

Otrajā puslaikā, 62.minūtē, pēc Volkera izveidota momenta Huljans Alvaress izdarīja netraucētu sitienu un panāca 4:0.

Otrdien Londonas "Arsenal" divu galvaspilsētas komandu duelī mājās ar 5:0 sagrāva "Chelsea" klubu, savukārt trešdien "Liverpool" mājās citā derbijā ar 0:2 atzina Liverpūles "Everton" pārākumu.

Turnīra tabulā līdere ar 77 punktiem 34 mačos ir Londonas "Arsenal", kurai ar 76 punktiem 33 spēlēs seko Mančestras "City". "Liverpool" iekrājusi 74 punktus, ceturtā ar 66 punktiem ir Birmingemas "Aston Villa", kas par sešiem punktiem apsteidz divas cīņas mazāk aizvadījušo Totenhemas "Hotspur".

• Publicēta: 25.04.2024 23:57