Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

LETA video

LETA Video ir radoša un progresīva producentu grupa, kas īsā laikā ir guvusi atzinību un panākumus Latvijas un ārvalstu klientu vidū un piedāvā plašu video pakalpojumu servisu – sākot no video relīžu un vienkāršu sižetu sagatavošanas un montāžas līdz pat reklāmas klipa izstrādei.

LETA Video kā atsevišķa ziņu aģentūras LETA nodaļa tika izveidota 2006. gadā, sākotnēji veidojot saturu televīzijas ziņu kanālam TV24, un turpinot gatavot videoziņas dažādu mediju vajadzībām, kas tiek publicētas aģentūras LETA mājas lapā, lielākajos interneta portālos un citos elektroniskajos izdevumos.

Šobrīd LETA Video galvenā specializācija ir prezentācijas video jeb video vizītkaršu izstrāde, dažādu žanru video klipu un filmu veidošana, video relīzes, 2D un 3D grafika, video materiālu grafiskā dizaina izstrāde, video tiešraides, filmēšanas pakalpojumi u.c.

Mūsu galvenā atšķirība - radošums, pārdomāts saturiskais koncepts, individuāla pieeja katram klientam, ātri projektu realizācijas termiņi un ļoti demokrātiskas cenas. Ar katru klientu mēs strādājam individuāli, lai atrastu tā vēlmēm, iespējām un vajadzībām atbilstošāko risinājumu.

  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

Pieteikties produktiem

Reklāma