Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

LETA ir nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem.

Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda - redaktori, reportieri, reģionālie korespondenti, tulki, fotogrāfi, video operatori, informācijas analītiķi un daudzi citi. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem nepieciešamo būtiskāko informāciju.

LETA ir viena no inovatīvākajām mediju kompānijām Baltijā un arī Eiropā, kas veikusi unikālas zinātniski tehniskas izstrādes satura atlases, apstrādes un citu satura pakalpojumu attīstības jomā. Lai piedāvātu partneriem informāciju par notikumiem ārpus Latvijas robežām, LETA cieši sadarbojas ar aģentūru "Baltic News Service" Igaunijā un Lietuvā, kā arī ar Polijas ziņu aģentūru PAP un citām Eiropas un pasaules informācijas aģentūrām. 2022. gadā pārmaiņas nesis trīspusējais darījums, kura rezultātā LETA no oficiālā pārstāvja Latvijā kļuvusi par vienīgo "Scanpix Baltics" īpašnieci, piedāvājot saviem klientiem vēl plašāku foto klāstu.

Aģentūras LETA akciju turētāji ir Igaunijā reģistrēta investīciju grupa "Media Investments and Holdings".

Lai uzzinātu vairāk par aģentūras LETA piedāvātajiem informatīvajiem risinājumiem, sūtiet savus jautājumus un komentārus uz e-pastu marketing@leta.lv vai zvaniet Pārdošanas un klientu apkalpošanas nodaļai pa tālruni 67222509!

Sagatavojies rītdienai kopā ar LETA!

  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

Reklāma

Reklāma