Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Likumdošanas datu bāze

Portālā Nozare.lv ir pieejama vienota likumdošanas procesa datu bāze, kur tiešsaistes režīmā vienkopus pieejamas aktuālās izmaiņas un priekšlikumi Latvijas normatīvo aktu izstrādes procesā, sākot no tiesību aktu sabiedriskās apspriešanas un saskaņošanas valsts iestāžu starpā līdz pat likumdošanas procesam Saeimas komisijās un parlamenta sēdēs. Tāpat datu bāzē iekļauti jaunākie vairāku valsts iestāžu (SPRK, PTAC, Konkurences padome, Finanšu izlūkošanas dienests) izdotie normatīvi un lēmumi. Datu bāzē iespējams sekot likumdošanas procesam un saņemt paziņojumus par jaunākajām aktivitātēm pēc izvēlētajām nozarēm, iestādēm, dokumentu tipiem, konkrētiem normatīvajiem aktiem vai atslēgvārdiem.

vairāk

Jauns rīks - "LETA Radars"

Nacionālā informācijas aģentūra LETA (turpmāk tekstā LETA) ir izveidojusi jaunu rīku - "LETA Radars", kas koncentrētā veidā parāda mēneša sociālpolitikas tendences un personas.

vairāk

Datos balstīta analītika un konteksta skaidrojums, lai pieņemtu gudrus lēmumus

Nacionālā informācijas aģentūra LETA bagātinājusi savu analītisko produktu klāstu un piedāvā klientiem paplašinātu mediju monitoringa datu analīzi, piešķirot datiem plašāku skaidrojumu, dodot ieskatu kopējā notikumu kontekstā un palīdzot izstrādāt turpmākos komunikācijas stratēģiju modeļus.

vairāk

Skatieties tiešraižu ierakstus video arhīvā!

LETA regulāri nodrošina tiešraides no svarīgākajām preses konferencēm, diskusijām un karstākajiem notikumiem, kas skatāmas LETA sākumlapā. Tiešraižu ieraksti un redakcijas veidotie video sižeti uzglabājas LETA video arhīvā, kas tagad ir atvērts ikvienam interesentam, ne tikai reģistrētiem lietotājiem, kā tas bija iepriekš.

vairāk

Tiešraides padarīs jūs pamanāmus un atpazīstamus!

Video tiešraides ir kļuvušas par neatņemamu komunikācijas sastāvdaļu, lai piesaistītu interesentu uzmanību un dalītos ar noderīgu informāciju.

vairāk

LETA tulkojumi – kvalitatīvi, profesionāli un redakcionāli precīzi

Cienījamie klienti,

Vēlaties paplašināt tirgu un uzrunāt jaunus klientus ārzemēs? Jums nepieciešams pielāgot sava uzņēmuma mājaslapu svešvalodās? Profesionāliem tulkojumiem ir būtiska loma Jūsu biznesa attīstībai, jo tulkojumu kvalitāte ir pirmais iespaids, ko Jūs radāt par savu uzņēmumu potenciālajiem klientiem un sadarbības partneriem ārzemēs.

vairāk

Jaunā sadaļa „LETA+” – vairāk nekā ziņas!

Nacionālā ziņu aģentūra LETA izveidojusi jaunu sadaļu „LETA+”, kurā klientiem piedāvājam padziļinātu informāciju par notikumiem, procesiem un tendencēm Latvijā un pasaulē:

vairāk

Nebojā redzi! Lasi LETA ziņas mobilajiem telefoniem pielāgotā versijā: m.leta.lv

Ja jūsu uzņēmums vai organizācija ir LETA ziņu abonenti un jums ir piešķirts individuālais lietotājvārds un parole ziņu lasīšanai ārpus biroja, izmantojiet iespēju nepārtraukti sekot līdzi aktualitātēm – ar šo lietotājvārdu un paroli lasiet LETA ziņas arī mobilajiem telefoniem pielāgotā versijā: http://m.leta.lv

vairāk

Padariet savu pasākumu pieejamu plašākai auditorijai

Cienījamie klienti,

Plānojat organizēt pasākumu un vēlaties tam piesaistīt pēc iespējas plašāku auditoriju un vairot publicitāti?

vairāk

letafoto.lv – kā LETA Foto var būt jums noderīgs?!

Nacionālās ziņu aģentūras LETA foto servisam izveidota prezentācijas lapa – http://letafoto.lv, kur varat gan redzēt un novērtēt septiņu darba gadu sniegumu, gan iepazīties ar plašo pakalpojumu klāstu uzņēmumiem un organizācijām un tiem ērti pieteikties.

vairāk

Sāc rītu ar PRESES APSKATU!

Lai ik rītu Jums būtu iespēja īsā laikā gūt priekšstatu par presē atspoguļotajiem notikumiem, publicētajiem viedokļiem, kā arī svarīgākajām dienas aktualitātēm, LETA ik darba dienu piedāvā Jums svarīgākās informācijas apkopojumu - Rīta preses apskatu.

vairāk

  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

Reklāma