Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
    Ziņas

Londona, 23.apr., LETA--PA Media/DPA. Anglijas futbola premjerlīgas pašreizējā līdervienība Londonas "Arsenal" otrdien divu galvaspilsētas komandu duelī mājās ar 5:0 (1:0) sagrāva "Chelsea" klubu.

"Arsenal" atgriezās premjerlīgas vienvadībā, tiesa, tuvākajām sekotājām vēl ir 1-2 mači rezervē.

Mača ceturtajā minūtē pēc Deklana Raisa gara reida Leandro Trosārs kreisajā pusē saņēma bumbu un sita to vārtos, panākdams 1:0 "Arsenal" labā. Pirmā puslaika vidū vienā no pretuzbrukumiem bumba trāpīja pa mājinieku vārtu stabu.

Cīņas pirmajās 45 minūtēs "Arsenal" pa "Chelsea" vārtiem sita 13 reizes - visvairāk pēdējo 20 sezonu laikā šo komandu dueļos.

Arī otro puslaiku "lielgabalnieki" sāka aktīvi. Sākumā "Chelsea" vārtsargs Džordže Petrovičs liedza Raisam un Kajam Hāvercam nostiprināt mājinieku vadību, taču 52.minūtē viesi pretinieku ofensīvu neizturēja un Bens Vaits pēc stūra sitiena izspēles panāca 2:0.

Piecas minūtes vēlāk pēc ātras pārejas uzbrukumā Kajs Hāvercs starp aizsargiem saņēma Martina Ēdegora piespēli un raidīja bumbu tīklā, sarūgtinot savu bijušo komandu - 3:0. Cīņas 65.minūtē vācietis netraucēts izpildīja sitienu no 12 metriem un panāca laukuma saimniekiem jau graujošu vadību.

Ar to "Chelsea" nedienas nebeidzās un 70.minūtē bumba piekto reizi nonāca vārtos pēc tam, kad Vaitam necerēti veiksmīgi izvērtās neveikli izdarītā piespēlē.

Dažādu iemeslu dēļ "Chelsea" komandai bija jāiztiek bez vairākiem spēlētājiem, tajā skaitā saslimušā Kola Palmera, kurš šosezon ar Ērlingu Holannu ir labākie vārtu guvēji premjerlīgā.

"Arsenal" ar 77 punktiem 34 spēlēs ir pirmā, par trīs punktiem apsteidzot "Liverpool", kas trešdien pilsētas derbijā viesosies pie Liverpūles "Everton". Par četriem punktiem atpaliek pašreizējā čempione Mančestras "City", kas aizvadījusi par diviem mačiem mazāk nekā "Arsenal".

• Publicēta: 23.04.2024 23:56