Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Latvijā lielākā daļa slēpošanas trašu noslēgušas sezonu
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Latvijā lielākā daļa slēpošanas trašu noslēgušas sezonu

  Rīga, 26.febr., LETA. Latvijā lielākā daļa slēpošanas trašu ir noslēgušas sezonu, noskaidroja aģentūra LETA.

  Tostarp "Egļukalns" tīmekļvietnē pirmdien publicēta informācija par sezonas noslēgumu, savukārt "Riekstu kalns" par trašu aizvēršanu ziņoja ceturtdien, 22.februārī.

  "Egļukalns" pārstāvji aģentūrai LETA pauda, ka šogad apmeklējumu skaits bija mazāks nekā gadu iepriekš, taču sezona kopumā bija laba.

  Tāpat darbu ir patlaban pārtraucis "Milzkalns" un "Žagarkalns", liecina uzņēmumu paziņojumi sociālajos tīklos. Savukārt "Ozolkalns", tuvojoties sezonas noslēgumam, būs atvērts vēl 2.martā un 3.martā.

  "Milzkalns" vadītājs Viesturs Ošnieks aģentūrai LETA sacīja, ka apmeklējumu skaits šajā sezonā bija līdzvērtīgs iepriekšējam gadam, taču šī slēpošanas sezona bija īsāka.

  Vienlaikus Ošnieks piebilda, ka gadījumā, ja laika apstākļi būs piemēroti, tostarp ja būs sniegs, trases atkal tiks atvērtas apmeklētājiem, taču mākslīgi ražot sniegu šajā sezonā vairs nav plānots.

  Tāpat arī vairāki citi atpūtas parku īpašnieki norāda, ka slēpošanas trases varētu atsākt darbu, iestājoties piemērotiem laika apstākļiem.

  • Publicēta: 26.02.2024 16:39
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti