Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Ukraiņi notriekuši kārtējās krievu lidmašīnas
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Ukraiņi notriekuši kārtējās krievu lidmašīnas

  Kijiva, 27.febr., LETA--UNIAN. Ukrainas armija otrdien austrumu virzienā notriekusi divus krievu iznīcinātājus bumbvedējus Su-34, otrdien paziņojis Gaisa spēku komandieris Mikola Oleščuks.

  "Vakar krievu pilotiem izdevās izvairīties no mūsu raķetēm, bet tā nebūs vienmēr! Tāpēc iesaku okupantiem pirms katra lidojuma katram gadījumiem satikties ar radiniekiem. Jo kas zina, šoreiz viņiem paveiksies vai nē," pavēstīja Oleščuks.

  Viens Su-34 tika notriekts otrdienas rītā, - otrs Su-34 ap plkst.14, paziņoja Oleščuks.

  23.februārī Ukrainas armija notrieca Krievijas izlūklidmašīnu A-50, un Ukrainas Galvenās izlūkošanas pārvaldes priekšnieks Kirillo Budanovs pēc tam paziņoja, ka Krievijai palikušas vairs tikai sešas šādas lidmašīnas.

  Ukraiņu militāri politiskais komentētājs Oleksandrs Kovaļenko norādīja, ka Ukrainas armija izspiež Krievijas lidmašīnas no Ukrainas gaisa telpas tādā pašā veidā, kā Krievijas flote tika izspiesta no Melnās jūras.

  Ukrainas armijai pirms tam piecu dienu laikā izdevās notriekt piecus bumbvedējus Su-34 un iznīcinātājus Su-35.

  Savukārt 24.februārī tika saņemtas ziņas, ka vēl viens Su-34 nogāzies Hersonas apgabala Heņičeskas rajonā.

  ASV pretgaisa aizsardzības raķešu sistēmas "Patriot" baterijas, ko Vācija nodevusi Ukrainai, notriekušas jau 18 krievu lidmašīnas, 19.februārī paziņoja Itāļu militārais eksperts Tomass Tainers.

  • Publicēta: 27.02.2024 14:00
  • LETA, UNN-UA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti