Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Bots/Plūme Siguldā uzvar Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Bots/Plūme Siguldā uzvar Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā

  Sigulda, 24.febr., LETA. Latvijas kamaniņu braucēji Mārtiņš Bots/Roberts Plūme sestdien Siguldā uzvarēja Pasaules kausa astotā posma divnieku sacensībās, Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts ierindojās ceturtajā vietā, bet Raimonds Baltgalvis/Vitālijs Jegorovs ieņēma 17.vietu.

  Bots/Plūme trasi pirmajā braucienā veica 41, 516 sekundēs, uzrādot labāko laiku.

  Tikai par 18 sekundes tūkstošdaļām atpalika vācu ekipāža Tobiass Vendls/Tobiass Arlts, bet par 0,204 sekundēm - amerikāņi Zakarijs di Gregorio/Šons Holanders.

  Piektie 0,222 sekundes aiz līderiem bija Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts, bet Raimonds Baltgalvis/Vitālijs Jegorovs 21 divnieka konkurencē krita, taču finišēja kamanās, ieņemot 19.vietu un līderiem zaudējot 11,581 sekundi.

  Otrajā braucienā Bots/Plūme uzrādīja tādu pašu rezultātu kā Vendls/Arlts un divu braucienu summā svinēja uzvaru, trasē pavadot minūti un 23,308 sekundes.

  Viņi par 0,018 sekundēm apsteidza Vendlu un Arltu un par 0,274 sekundēm - austriešus Tomasu Šteiju un Volfgangu Kindlu.

  Piektie finišēja austrieši Janniks Millers un Armīns Fraušers (+0,501), sestie - di Gregorio un Holanders (+0,528).

  Baltgalvis/Jegorovs ieņēma 17.vietu, uzvarētājiem zaudējot 12,672 sekundes, taču nekvalificējoties svētdienas sprinta sacensībām, kurās startēs 15 ātrākie dueti.

  Pasaules kausa kopvērtējumā līderi ar 841 punktu ir austrieši Tomass Šteijs un Volfgangs Kindls, 715 punkti ir vāciešiem Tobiasam Vendlam un Tobiasam Arltam, bet trešo vietu ar 676 punktiem ieņem Bots/Plūme.

  Ševics-Mikeļševics/Krasts ar 315 punktiem ieņem 11., bet Baltgalvis/Jegorovs ar 73 punktiem - 23.vietu.

  Sieviešu divnieki otro braucienu aizvadīs plkst.15.30. Pasaules kausa sacensības tiešraidē translē televīzijas kanāls TV6.

  Piektdien Nāciju kausa sacensībās finišu nesasniedza Raimonds

  Baltgalvis/Vitālijs Jegorovs, taču kvalificējās Pasaules kausa sacensībām, bet Jānis Gruzdulis-Borovojs/Ēdens Eduards Čepulis finišēja sestajā vietā, nepretendējot uz startu Pasaules kausa posmā.

  Jau ziņots, ka sievietēm vieniniekos Elīna Ieva Vītola ieņēma otro vietu, sestā finišēja Zane Kaluma, septītā - Kendija Aparjode un astotā - Sigita Bērziņa.

  Svētdien vieniniekos sacentīsies vīrieši, kā arī tiks aizvadītas sprinta sacensības.

  Sacensībās ir pieteikušies startēt 135 sportisti no 16 valstīm.

  Latvijas kamaniņu sporta izlasi vieniniekos pārstāv Elīna Ieva Vītola, Sigita Bērziņa, Kendija Aparjode, Zane Kaluma, Frančeska Bona, Kristers Aparjods, Gints Bērziņš, Kaspars Rinks, Roberts Dreimanis, bet divniekos - Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts, Raimonds Baltgalvis/Vitālijs Jegorovs, Jānis Gruzdulis-Borovojs/Ēdens Eduards Čepulis, Anda Upīte/Zane Kaluma un Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna.

  Nāciju kausā par vietu Pasaules kausa pamatsacensībās cīnījās Bērziņš, Dreimanis, Kaluma un divnieks Baltgalvis/Jegorovs. Gruzdulis-Borovojs/Čepulis un Bona Nāciju kausā startēja bez iespējas kvalificēties Pasaules kausa sacensībām, jo sieviešu konkurencē valsti vieniniekos var pārstāvēt četras sportistes, bet ekipāžu sacensībās - trīs dueti.

  Pasaules kausa sezona tiks noslēgta nākamajā nedēļas nogalē ar vēl vienu posmu Siguldā.

  • Publicēta: 24.02.2024 19:15
  • LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti