Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Latvijas izlases mačā ar Kazahstānu no tribīnēm aizvākts gan Ukrainas, gan Krievijas karogs
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Latvijas izlases mačā ar Kazahstānu no tribīnēm aizvākts gan Ukrainas, gan Krievijas karogs

  Ostrava/Rīga, 15.maijs, LETA. Otrdien notikušajā Latvijas hokeja izlases mačā ar Kazahstānu no tribīnēm tika aizvākts gan Ukrainas, gan Krievijas karogs, aģentūrai LETA apstiprināja Ostravas apakšgrupas mediju menedžeris Štēpāns Sedlāčeks.

  Kā bija redzams televīzijas tiešraidē, Latvijas un Kazahstānas mačā tribīnēs bija izkārti Latvijas un nākamās spēles dalībnieces Polijas karogi, kā arī Ukrainas karogs. Tiesa, starp periodiem Ukrainas karogs no tribīnes tika aizvākts.

  Kā norādīja Sedlāčeks, balstoties uz Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) un tās mārketinga partnera "Infront" noteikumiem, tribīnēs drīkst izkārt tikai to valstu karogus, kas piedalās spēlēs, bet citu valstu karogi ir jānoņem.

  "Vakardien tie bija gan Ukrainas karogs, gan Krievijas karogs," rakstīja Sedlāčeks, piebilstot, ka skatītāji, iegādājoties biļetes, ir informēti par šiem noteikumiem. 

  Arī IIHF Padomes loceklis Viesturs Koziols aģentūrai LETA uzsvēra, ka publiskajā telpā drīkst izkārt tikai pasaules čempionātā pārstāvēto valstu karogus. "Piemēram, ja tiktu izkārts Lietuvas karogs, arī to ņemtu nost," teica Koziols.

  Kā novēroja aģentūra LETA, arī trešdien notiekošajā Latvijas un Vācijas izlašu mačā tribīnēs izkārts Ukrainas karogs.

  Pērn Rīgā notikušajā pasaules čempionātā līdzjutēji varēja tribīnēs demonstrēt arī Ukrainas karogu.

  Krievija šobrīd ir diskvalificēta no starptautiskām sacensībām, taču pasaules čempionāta tiešraides tiek translētas Krievijā. 

  • Publicēta: 15.05.2024 18:01
  • Kristaps Plaums, LETA
  • Aivars Zahārovs, LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti