Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Latvijā ar četriem koncertiem viesosies austrāliešu izcelsmes Londonā dzīvojošā komponiste un dziedātāja Sakini
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Latvijā ar četriem koncertiem viesosies austrāliešu izcelsmes Londonā dzīvojošā komponiste un dziedātāja Sakini

  Rīga, 14.maijs, LETA. Latvijā no 23.maija līdz 26.maijam ar četriem koncertiem viesosies austrāliešu izcelsmes Londonā dzīvojošā multiinstrumentāiste, komponiste, dziedātāja, producente un performatore Laila Sakini, aģentūru LETA informēja festivāla "Zemlika" rīkotāji.

  Sakini radošajā biogrāfijā ir ieraksti ar četriem pilnmetrāžas albumu nosaukumiem, vairāki sadarbību un ekspromta izdevumi un tādu koncertzāļu un festivālu nosaukumi kā Londonas "Café OTO", Berlīnes festivals "Atonal", Īrijas Nacionālā koncertzāle un citi. Iepriekš Sakini pazina ar skatuves vārdu "Princess Diana of Wales", ar kuru publiskoti divi izdevumi audiokasetēs. 2021.gada ierakstu medijs "Boomkat" ierindoja starp gada desmit labākajiem albumiem.

  Sakini koncerts Rīgā notiks 23.maijā vietā "Nurme Brewery & Taproom", Ventspilī - 24.maijā bārā-velodarbnīcā "Zaļais namiņš", Liepājā - 25.maijā kultūrvietā "Kursas putni" un Cēsīs - 26.maijā terasē "Zaļa zāle". Biļetes uz Rīgas un Cēsu koncertiem nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē "Bezrindas.lv". Koncerti Ventspilī un Liepājā publikai būs pieejami bez ieejas maksas.

  • Publicēta: 14.05.2024 14:05
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti