Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Vītolai Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā Siguldā otrā vieta
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Vītolai Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā Siguldā otrā vieta

  Sigulda, 24.febr., LETA. Latvijas pārstāve Elīna Ieva Vītola sestdien Siguldā Pasaules kausa astotajā posmā kamaniņu sportā ieņēma otro vietu, sestā finišēja Zane Kaluma, septītā - Kendija Aparjode un astotā - Sigita Bērziņa.

  Bērziņa braucienu veica 41,685 sekundēs, apsteidzot amerikānieti Ešliju Fārkersoni, kura trasi veica 41,715 sekundēs, un Aparjodi, kura finišēja 41,750 sekundēs.

  Ceturto vietu ieņem vāciete Jūlija Taubica (41,757), piekto - austriete Liza Šulte (41,774) un sesto - vēl viena Latvijas sportiste Elīna Ieva Vītola (41,779), kura vēl par divām sekundes simtdaļām apsteidza vācieti Annu Berreiteri un par 31 sekundes tūkstošdaļu - austrieti Madeleini Egli.

  14.vietu pēc pirmā brauciena ieņem Zane Kaluma, kura trasi veica 41,949 sekundēs.

  Divas sportistes piedzīvoja kritienus.

  Otrajā braucienā Vītola sasniedza trešo labāko rezultātu un divu braucienu summā uzvarētājai Berreiterei, kura bija ātrākā braucienā, piekāpjoties 0,018 sekundes.

  Berreitere finišēja minūtē un 23,405 sekundēs, bet trešo vietu ieņēma piekto rezultātu braucienā sasniegusī Vācijas sportiste Taubica, kura komandas biedrenei zaudēja 0,081 sekundi.

  Vītola tiešraidē televīzijas kanālā TV6 atzina, ka viņai gribējies aizvadīt atbrīvotākus braucienus, bet otrajā braucienā viņa nedaudz kļūdījās pēdējā virāžā.

  Ceturtā finišēja Fārkersone (+0,116), kura otrajā braucienā bija astotā, piektā - Šulte (+0,151), kura otrajā braucienā bija septītā, sestā - Kaluma, kura sasniedza otru labāko rezultātu braucienā un uzvarētājai divu braucienu summā zaudēja 0,156 sekundes.

  Septītā finišēja Aparjode (+0,161), kura braucienā bija desmitā, bet astoto vietu ieņēma Bērziņa (+0,263), kura braucienā ierindojās 14.vietā.

  Pasaules kausa kopvērtējumā pirmo vietu ar 895 punktiem ieņem vāciete Jūlija Taubica, otro vietu ar 672 punktiem dala vāciete Anna Berreitere uno austriete Madeleine Egle.

  Vītola ar 490 punktiem ierindojas sestajā vietā, Aparjode ar 428 punktiem - desmitajā vietā, Bērziņa ar 316 punktiem - 13.vietā, Kaluma ar 70 punktiem - 30., bet Frančeska Bona ar 47 punktiem - 35.vietā.

  Piektdien Pasaules kausa posmam Nāciju kausa sacensībās kvalificējās Kaluma, ieņemot septīto vietu, bet Bona ierindojās devītajā vietā.

  Pēc tam pamīšus startēs vīriešu un sieviešu divnieki. Vīrieši pirmo braucienu aizvadīs plkst.12.55 pēc Latvijas laika un otro - plkst.14.40, bet sievietes trasē dosies attiecīgi plkst.13.40 un 15.30. Pasaules kausa sacensības tiešraidē translē televīzijas kanāls TV6.

  Svētdien vieniniekos sacentīsies vīrieši, kā arī tiks aizvadītas sprinta sacensības.

  Sacensībās ir pieteikušies startēt 135 sportisti no 16 valstīm.

  Latvijas kamaniņu sporta izlasi vieniniekos pārstāv Elīna Ieva Vītola, Sigita Bērziņa, Kendija Aparjode, Zane Kaluma, Frančeska Bona, Kristers Aparjods, Gints Bērziņš, Kaspars Rinks, Roberts Dreimanis, bet divniekos - Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts, Raimonds Baltgalvis/Vitālijs Jegorovs, Jānis Gruzdulis-Borovojs/Ēdens Eduards Čepulis, Anda Upīte/Zane Kaluma un Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna.

  Nāciju kausā par vietu Pasaules kausa pamatsacensībās cīnījās Bērziņš, Dreimanis, Kaluma un divnieks Baltgalvis/Jegorovs. Gruzdulis-Borovojs/Čepulis un Bona Nāciju kausā startēja bez iespējas kvalificēties Pasaules kausa sacensībām, jo sieviešu konkurencē valsti vieniniekos var pārstāvēt četras sportistes, bet ekipāžu sacensībās - trīs dueti.

  Pasaules kausa sezona tiks noslēgta nākamajā nedēļas nogalē ar vēl vienu posmu Siguldā.

  • Publicēta: 24.02.2024 12:54
  • LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti