Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Sešās dienās Daugavpils kinozāli apmeklējuši aptuveni 1200 cilvēku
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Sešās dienās Daugavpils kinozāli apmeklējuši aptuveni 1200 cilvēku

  Rīga, 14.maijs, LETA. Sešās dienās, kopš darbu sākusi Daugavpils kinozāle, to apmeklējuši aptuveni 1200 cilvēku, otrdien preses konferencē pavēstīja pilsētas mērs Andrejs Elksniņš.

  Viņš komentēja, ka "pilsētnieki ir noilgojušies", bet bērni ir priecīgi par iespēju apmeklēt kino. Politiķis atklāja, ka kinozāle piedāvā dažādu žanru darbus.

  Divu nedēļu nogalēs, kopumā sešās dienās, kad zāle ir strādājusi, to esot apmeklējuši aptuveni 1200 cilvēku. Pēc Elksniņa paustā, kino kļūst par vienu no iemīļotām pilsētas vietām.

  Jau ziņots, ka 3.maijā, pēc vairāk nekā četru gadu pārtraukuma, Daugavpils Kultūras pilī durvis apmeklētājiem vēra multimediju zāle "Daugavpils Kino".

  Multimediju zāle "Daugavpils Kino" piedāvā filmas un multfilmas no vadošajām pasaules kino studijām, tostarp "Walt Disney", "Warner Brothers", "Universal", "Sony", "Paramount" un "Lionsgate". 

  "Daugavpils Kino" darbojas katru nedēļu no piektdienas līdz svētdienai. Darba dienās multimediju zālē plānots nodrošināt dažādus pasākumus, piemēram, konferences, izglītojošas programmas, privātus seansus un citas aktivitātes.

  • Publicēta: 14.05.2024 14:05
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti