Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

LFF Tiesnešu nodaļa: Tiesnesis kļūdaini pieņēma lēmumu, nenozīmējot 11 metru soda sitienu uz "Grobiņas" vārtiem
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  LFF Tiesnešu nodaļa: Tiesnesis kļūdaini pieņēma lēmumu, nenozīmējot 11 metru soda sitienu uz "Grobiņas" vārtiem

  Liepāja, 19.apr., LETA. Ceturtdien notikušās futbola virslīgas spēles "Grobiņa"/LFS - "Liepāja" galvenais tiesnesis Edgars Maļcevs kļūdaini pieņēma lēmumu, nenozīmējot 11 metru soda sitienu uz "Grobiņas"/LFS vārtiem, piektdien paziņoja Latvijas Futbola federācijas (LFF) Tiesnešu nodaļa.

  "Grobiņa"/LFS ceturtdien Liepājā "Tonybet" Latvijas futbola virslīgas septītās kārtas mačā mājinieces statusā ar rezultātu 3:2 pārspēja "Liepāju". Otrā puslaika otrajā pusē strīdīgā epizodē pēc VAR iesaistes uz "Grobiņas"/LFS vārtiem netika nozīmēta "pendele", nedaudz pēc tam Viktora Dobrecova vadītajai komandai panākot 3:1.

  Ņemot vērā spēles rezonansi, plašās diskusijas un epizodes neviennozīmīgo raksturu, LFF Tiesnešu nodaļa izņēmuma kārtā piedāvā epizodes skaidrojumu ātrāk par ierasto ikmēneša apkopojumu.

  LFF Tiesnešu nodaļas skaidrojumā teikts, ka "Liepājas" komandas uzbrucējs Danila Patijčuks pirmais liek savu kāju zemē spēles attālumā no bumbas. Šādā veidā Patijčuks pārņem bumbu savā kontrolē, nosedzot to ar savu korpusu. Patijčuks paspēja to izdarīt, un, sākot ar šo momentu, aizsargs Maksims Fjodorovs uzņemas risku par savām darbībām, būdams aiz uzbrucēja. Fjodorovs nepaspēja pie bumbas un ietriecās ar savu ceļgalu pretinieka kājā, pārkāpjot noteikumus.

  LFF Tiesnešu nodaļa skaidro, ka VAR pareizi rekomendēja tiesnesim epizodes pārskatīšanu laukumā, lai tiesnesis vēlreiz izanalizētu situāciju pie monitora un pieņemtu lēmumu nozīmēt 11 metru soda sitienu. Tomēr tiesnesis pārskatīšanas laikā apstiprinājis viņa redzēto laukumā, pamatojot savu lēmumu nenozīmēt 11 metru soda sitienu ar to, ka uzbrucējs, liekot savu kāju pie bumbas, pats izprovocēja aizsargu uz kontaktu.

  Nodaļas ieskatā, šāda epizodes interpretēšana ir nepareiza, līdz ar ko tiesnesis kļūdaini ļāva spēlei turpināties, nenozīmējot 11 metru soda sitienu.

  Pēc septiņām kārtām "Grobiņa"/LFS ar astoņiem punktiem ir septītajā vietā, bet "Liepāja" ar sešiem punktiem ieņem priekšpēdējo, devīto pozīciju.

  https://www.youtube.com/watch?v=8SXq0nAa5IE

  https://www.youtube.com/watch?v=5X7hv-h9Lag

  • Publicēta: 19.04.2024 17:09
  • LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti