Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Nacionālā informācijas aģentūra LETA ik dienu fiksē foto un video formātā svarīgākos sabiedriski politiskos, ekonomikas, kultūras un sporta notikumus mediju redakciju un organizāciju vajadzībām.

Ziņu foto

Katru dienu LETA fotogrāfi sagatavo 150 – 200 fotomateriālus par vairāk nekā 10 – 15 nozīmīgākajiem pasākumiem Latvijā. Svarīgākās fotoreportāžas foto sadaļā publicētas arī ar parakstiem angļu valodā. Par gaidāmajām fotoreportāžām laicīgi tiek informēts arī plānoto fotonotikumu kalendārā.

Sadarbībā ar pasaules lielākajām fotoaģentūrām ik dienu foto sadaļā pieejami vairāk nekā 1000 fotoattēlu no kaimiņvalstīm un visas pasaules.

Foto arhīvs un iegāde

Sadarbībā ar Latvijas un ārzemju foto aģentūrām: AFP, EPA, ITAR-TASS un ELTA (Lietuva), šobrīd tiešsaistes režīmā nodrošinām visplašāk pārstāvēto ziņu foto un ilustratīvo attēlu arhīvu Latvijā.

LETA Foto arhīvā uzkrāti vairāk nekā 2 milj. attēlu sākot no 2005. gada. Arhīvā fotoinformācija atrodama pēc noteiktiem atslēgas vārdiem, tēmām, datuma, kā arī pa konkrētām foto aģentūru sadaļām.

Redakcionālām vajadzībām atbilstoši klientu vēlmēm piedāvājam izdevīgus abonēšanas nosacījumus, iepriekš vienojoties par noteikta fotoziņu apjoma izmantošanu. Iespējama arī atsevišķu attēlu pasūtīšana no LETA un tās partneru foto arhīviem.

Video ziņas

LETA Video kā atsevišķa ziņu aģentūras LETA nodaļa tika izveidota 2006. gadā, sākotnēji veidojot saturu televīzijas ziņu kanālam TV24, un turpinot gatavot videoziņas dažādu mediju vajadzībām, kas tiek publicētas aģentūras LETA mājas lapā, lielākajos interneta portālos un citos elektroniskajos izdevumos.

Infografikas

Papildus ikdienas darbam, esam uzkrājuši plašu pieredzi arī dažādos specializētos projektos, piem., multimediju satura nodrošināšanā, kā arī korporatīvo materiālu un infografiku jeb grafiski vizuālās informācijas sagatavošanā – sākot no koncepcijas izstrādes līdz pilnīgai realizācijai.

Vairāk uzzināt par interesējošo pakalpojumu Jūs varat: aizpildot pieteikuma formu, sazinoties ar mums pa tālruni 67222509, vai e-pastu: marketing@leta.lv.

  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

Pieteikties produktiem

Reklāma